W podróży do Gator Keys Vice City
2

Ci z was, którzy poznali wszystkie tajemnice i ciekawostki związane z GTA VC zapewne słyszeli o „Gator Keys”, czyli niewielkim kompleksie wysp (lub archipelagu), który w grze jest jedynie wspomniany, a próżno szukać go na mapie.

Pewien użytkownik YT wrzucił film podsumowujący co wiadomo o Gator Keys tzn. reklama w radiu, ekstra misja od Avery’ego Carringtona, zrzut ekranu z bety, który prawdopodobnie pokazuje drogi łączące VC z Gator Keys oraz hipotezę, gdzie dodatkowa wyspa miała się znajdować.

Jak wspomniano w materialne, nazwa pochodzi najprawdopodobniej od Florida Keys. Zainteresowanych odsyłam do internetu, natomiast poniżej zdjęcia mostu łączącego wyspry Florida Keys – podobny musiał się w takim razie znajdować w planach gry.

Comments
 • WACEK 15 kwietnia 2019 at 15:04

  Właśnie kiedyś się sam zastanawiałem po co ta ulica przy tym lotnisku.

 • NC 26 kwietnia 2019 at 13:06

  Pojawiła się druga część dotycząca Gator Keys. https://www.youtube.com/watch?v=kvKN38l2ubE

  Po wielu latach w końcu rozwiano tajemnicę skrinszotu z bety a domniemanym Gator Keys. Tyle razy patrzeliśmy na mapę VC, a nie widzieliśmy tam układu dróg, jaki był widoczny na zrzucie .

  W zamian mamy fragment wywiadu z osobą, która pracowała przy VC i wspomina, że miały być w grze dostępne tereny podmokłe. Niby żadnych terenów podmokłych w grze nie ma… Ale można je podejrzeć, bugując grę.

 • Post a comment

  Threaded commenting powered by interconnect/it code.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and