W podróży do Gator Keys Vice City
1

Ci z was, którzy poznali wszystkie tajemnice i ciekawostki związane z GTA VC zapewne słyszeli o „Gator Keys”, czyli niewielkim kompleksie wysp (lub archipelagu), który w grze jest jedynie wspomniany, a próżno szukać go na mapie.

Pewien użytkownik YT wrzucił film podsumowujący co wiadomo o Gator Keys tzn. reklama w radiu, ekstra misja od Avery’ego Carringtona, zrzut ekranu z bety, który prawdopodobnie pokazuje drogi łączące VC z Gator Keys oraz hipotezę, gdzie dodatkowa wyspa miała się znajdować.

Jak wspomniano w materialne, nazwa pochodzi najprawdopodobniej od Florida Keys. Zainteresowanych odsyłam do internetu, natomiast poniżej zdjęcia mostu łączącego wyspry Florida Keys – podobny musiał się w takim razie znajdować w planach gry.

Comments
  • WACEK 15 kwietnia 2019 at 15:04

    Właśnie kiedyś się sam zastanawiałem po co ta ulica przy tym lotnisku.

  • Post a comment

    Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and