Czy to koniec marzeń o VCS dla mas?
3

W grudniu 2015 roku nikt nie spodziewał się, że GTA Liberty City Stories, dotychczas gra ekskluzywna dla Sony i produkowanych przez firmę konsol, będzie dostępna szerszej publiczności w postaci wersji komórkowej. Chociaż wersja ta była jaka była, nadziei na modowanie było wiele, a sama ekscytacja z wydania gry szybko opadła – mieliśmy możliwość powrotu do kanonu GTA III, który przecież tak bardzo przypadł nam do gustu.

Wydawało się, że rok po ukazaniu się odgrzanego koletu w postaci LCS, wydanie VCS na komórki jest przesądzone.

Dzisiaj wiemy, że tak nie jest. Dlaczego dopiero dzisiaj? Kilka dni temu, dokładnie 10 lat wstecz wydano VCS na PS2 (premiera na PSP była w październiku 2006). Skoro nie dostaliśmy żadnych informacji o ożywieniu zapomnianego VCS w październiku i nie dostaliśmy w grudniu (miesiąc w którym wyszły wszystkie „odgrzańce” GTA na komórkę), to musielibyśmy mieć zapowiedź w tym miesiącu. Póki co nic się na to nie szykuje.

Użytkownicy GTAF rozkminiają różne przyczyny takiego toczenia się spraw – zaangażowanie w GTA Online, wydanie Bully na komórki czy produkcja Red Dead Redeption 2. Pojawił się nawet wątek, że Phil Collins, jako jeden z pobocznych bohaterów, może blokować ponowne wydanie gry. Ile z tego jest prawdą nie dowiemy się (chociaż teoria z Collinsem do kosza ). Jeśli cisza ze strony Rockstara nie zostanie przełamana przez kolejne tygodnie, kolejny wiarygodny termin na wydanie VCS to końcówka tego roku.


Czy Victor i Lance w końcu spakują swój bagaż i zawitają na nasze komórki?

Comments
 • Xanthi 26 marca 2017 at 12:55

  Po tylu latach mogli by chociaż wypuścić LSC & VCS jak bundle na PC Ja nie przepadam osobiście za graniem na komórce czy tablecie ;p Grałem w obie na PSP i potem na emulatorze PSP, ale to jednak nie to samo

 • NC 28 marca 2017 at 18:34

  Były takie rozkminy na GTAF, ale mało kto w to wierzy. Przypuszczano, że jeśli LCS pojawi się na mobilnym Windowsie, to na pewno będzie można w niego zagrać przynajmniej na Windows 10 (to byłby chyba sensowny argument do przejścia na ten system ). No, ale nic z tego nie wyszło.

 • Xanthi 30 marca 2017 at 00:13

  Lipa, jakby wyszło jak pisałem jako bundle z podrasowaną rozdziałką to by było zajebiście Pomarzyć można…

 • Post a comment

  Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and