Modyfikacje NC 2014
0

Poniżej prezentuję wykaz modyfikacji dla VC,  które zrobiłem w ostatnich miesiącach. Przedstawiam tylko skrócone opisy, pełne można znaleźć w języku angielskim pod podanymi stronami.

Mod Loader (Czytnik Modów)
Fajny projekt, który pozwala zarządzać modyfikacjami o rozszerzeniu ASI – które z nich mają się uruchamiać w VCMP 0.4, której w singlu, a które i tu i tu. W ten sposób nie musimy wracać do pliku konfiguracyjnego vcmp za każdym razem, gdy dodamy nową modyfikację.

Chat Resizer (Rozszerzacz Czatu)
Przywraca funkcję zmiany rozmiaru czata w VCMP 0.4 za pomocą klawisza, na przykład F7.

Aim Camera Fix (Poprawka kamery celowania)
Po włączeniu celownika broni w VC nasza postać będzie celować w coś, co jest dokładnie przed nami, zamiast w to, na co patrzyliśmy chwilę przed naciśnięciem celownika. Ta poprawka ma to naprawić.

Rat Cam (Szczur Kamera )
Pozwala poruszać kamerą dookoła za pomocą myszy, gdy jesteśmy w samochodzie. Rat Cam został wydany jako modyfikacja kleo, a teraz została częściowo przeniesiona jako ASI, więc może działać z najnowszą wersją VCMP.

Stupid Gearbox (Głupia skrzynia biegów)
Wyświetla na ekranie bieg wrzucony w samochodzie.

TuneMe (Nastaw Mnie)
Dodaje kilka nowych funkcjonalności do radia w VC, takie jak zapamiętywanie ostatniej radiostacji i automatyczne przełączanie na nią, gdy wchodzimy do nowego pojazdu, cofanie radiostacji za pomocą kółka myszy, nawet gdy jesteśmy pasażerami w VCMP oraz umożliwia słuchanie radia w pojazdach specjalnych takich jak radiowóz.

Clear Sniper View (Czysty widok snajperki)
Usuwa czarne tło podczas celowania z snajperek.

  • Post a comment

    Threaded commenting powered by interconnect/it code.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and