Larry Reloaded, Larry 1
0

„Larry” to znana seria gier ze swojego zboczeństwa oraz znakomitego humoru. Ja miałem okazję zagrać w Larry 7, z niesamowicie zgranym polskim dubbingiem. Gra była ciekawa i nawet z poradnikiem jej przejście zajęło szmat czasu.

Dlatego z chęcią sięgnąłem po Larry Reloaded. Gra ta wydana na Windowsa i Androida, jest popularnym ostatnio zabiegiem odgrzania kotleta – w tym przypadku pierwszej części przygód Larry’ego. W stosunku do pierwowzoru ulepszona została grafika i muzyka, jednak historia pozostała w większości ta sama.

Gra jest dosyć trudna i bez poradnika ani rusz. Niestety, ale można ją (z poradnikiem) przejść w jeden jesienny wieczór, stanowczo za krótko, stąd trudno grę oceniać, ale znane serwisy internetowe wystawiły notę „przeciętna”.

Oryginalna seria Larrego wydana została przez Sierrę z Alem Lowem na czele. Sierry już nie ma, stąd Al Lowe zrekrutował kilku byłych współpracowników i razem z pewną firmą zamierzają odświeżyć całą serię. Na potrzeby Larry Reloaded zbierali pieniądze przez internet (podobnie jak fanowski film Max Payne, kilka notek niżej). Cel: pół miliona dolarów (!), a osiągnęli 655 000 dolarów. Jeden wariat dał nawet $10 000, chyba że była to akcja propagandowa :D.

  • Post a comment

    Threaded commenting powered by interconnect/it code.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and