Miszczu, jedziemy
1

VCMP wraca na tory. Po tym jak murzynek zrozumiał, że popełnił błąd z puszczeniem publicznego testu bez powiadomienia innych, zapowiedział rozpoczęcie prywatnych testów. Wreszcie poszedł po rozum do głowy. Testy mają się zacząć jutro i potrwać kilka dni. On coś knuje.

Nasz deweloper wrócił i, ku mojemu zaskoczeniu, zabrał się zaraz do roboty. Codziennie wydaje kilka drobnych aktualizacji. Tylko znowu mała gafa. Pliki te umieszcza na specjalnej stronie internetowej. Kto wie, może ktoś odgadnie jaka jest nazwa pliku albo znajdzie adres przez gogle i co? Znowu wyciek. Zasugerowałem dodanie jakiegoś hasła. Bez odpowiedzi.

Co w nowej becie? Głównie poprawa błędów. Ale oprócz tego… dodanie linijki do czatu pod czatem. Wygląda trochę jak kulfon, bo teraz ta linijka jakoś lata sobie w powietrzu, ale lepsze to niż na samej górze ekranu. I wiecie co w tym wkurwiające? Że ja oraz cycu i jeszcze inni mówili dawno, dawno temu maksowi, żeby dodał linijkę pod czatem. Ten się bronił – linijka do pisania w konsoli tez jest na górze. Po czym zgodził się na przesunięcie linijki całkiem na dół ekranu. No trudno, przeżyjemy. Oczywiście tego nie zrobił. A wystarczyło, że kilka osób na vcmp.com płakało, że linijka na górze jest beznadziejna i… od razu przeniósł ją w dół. Pytanie, czy zdanie ludzi jest ważniejsze od testerów? No trudno, nie ma co rozpamiętywać.

Comments
  • Przegraliśmy bitwę, ale… | Kącik NC 9 sierpnia 2015 at 01:37

    […] (może nie wielki, ale jakiś) wsłuchuje się w głosy graczy. Najlepszym przykładem będzie słynna linijka do czatowania, która została przeniesiona z dołu ekranu pod czat dopiero wtedy, gdy gracze o nią […]

  • Post a comment

    Threaded commenting powered by interconnect/it code.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and