Mod 2014 i stary znajomy
0

Serwis ModDB zorganizował w grudniu coroczny konkurs na najlepszą modyfikację roku. Najpierw można było oddać głos na każdą modyfikację znajdującą się w serwisie, a następnie wybrano 100 z największa ilością głosów i to one toczyły wojnę o miano ten najlepszej. Warto zauważyć, że MTA:SA już kolejny rok z rzędu dostaje się do Top 100, ale w tym roku do czołowej dziesiątki się nie załapuje.

W dziesiątce znalazły się według mnie dziwne mody – dużo kosmonautów. Niemniej jednak największym zaskoczeniem jest zwycięzca – multiplayer do gry Euro Truck Simulator wydanej w 2008 r. Jest to zatem kolejna multiplayerowa modyfikacja, po MTA:SA i Just Cause 2 MP, która wygrywa plebiscyt.

Co ciekawe, jednym z deweloperów projektu jest Root Killer, który kilka lat temu próbował swych sił w VC – Multi Vice, pamiętacie?

Świat jest mały .

Wracając jednak do jego najnowszego projektu, to w Euto Truck Simulator jeździmy sobie ciężarówką i rozwozimy towar. Od teraz z innymi graczami. Fajne, cnie?

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and