Myślał toster o niedzieli
0

Publiczny test numer trzy trwa w pełni.

Dobry żart :). Ostatnio odpaliłem z 2-3 razy przeglądarkę 0.4, co prawda było to zawsze późnym wieczorem, ale licznik osób na publicznym serwerze testowym zawsze wskazywał okrągłe zero. Dyskusja na specjalnie wydzielonym dziale na forum również zamarła.

Ludzie przestali się interesować 0.4. Hańba dla deweloperów.

Mimo wszystko test trwa i… Planowany już jest test oznaczony czwartym numerkiem!

Na razie o nowym teście wiadomo jedynie tyle, że w przygotowaniu do niego jest skrypt „wojny gangów na terytoria” oraz, że wykorzystane tutaj mogą być nowe mapy. Nie wiadomo jak takie wojny na terytoria miałyby wyglądać (może tak jak w singlu SA?). Kojarzę jednak, że na jakimś serwerze VCMP było coś z przejmowaniem dzielnic przez klany – może na tym będą bazować.

Tak czy siak warto wspomnieć, że pierwszy publiczny test odbył się na skrypcie „hybrydy”, który był mieszaniną kilku gamemodów (m.in. A/D) i pomijając fakt, że wtedy 0.4 było kompletnie niestabilne, to tryb ten w zupełności nie nadawał się do testowania VCMP przez ogrom ludzi. Czy tym razem historia się powtórzy?

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and