Nie pieprzymy się z prostakami w komunikacji
2

Dziękuję za głosy.

Przypomnę, że ankieta powstała po tym, jak mój pociąg zatrzymał się na stacji, bo ludzie wezwali policję, aby zabrali pijane towarzystwo. Na pewno zaskoczyła mnie różnorodność waszych odpowiedzi, bowiem wszystkie możliwości zostały wykorzystane, włącznie z jedną osobą, która by się z imprezowiczami zakumplowała .  Najwięcej z was wdało by się w ostrą wymianę zdań. Pogratulować wam odwagi .

W ostatnim czasie sporo szumu narobiło przedstawienie teatralne „Śmierć i dziewczyna”. Nikt nie wie o co w tej sztuce chodzi, ale każdy wie, że miało tam dojść do aktu seksualnego i to zbulwersowało opinię publiczną. Jedni uważali, że sztuki nie należy ograniczać, inni, że to nie jest sztuka, padły hasła dotyczące odwołania dyrektora teatra oraz ministra kultury.

Skorzystajmy z tego zamieszania i zróbmy nową ankietę. Pytanie dotyczyć będzie teatru, a konkretniej – kiedy ostatnio byłeś w teatrze? Czy było to w tym roku (choćby na „Śmierć i dziewczyna” ) czy kilka lat temu, a może jeszcze w czasach szkolnych? Zapraszam do głosowania.

Comments
  • Stokó 28 listopada 2015 at 20:30

    A co jeśli ktoś miał przymus w tym roku? #nowa_ankieta

  • admin 28 listopada 2015 at 20:42

    No to współczuję :D. Ale dla ciebie jednak opcja „w tym roku”

  • Post a comment

    Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and