Nieprawdopodobne, a jednak…
1

W ostatniej części „Logiki Rockstara” umieściłem film, w którym pewien gracz przechodzi błyskawicznie całą fabułę GTA 3. Po przestudiowaniu jego profilu na YT o dosyć polsko brzmiącej nazwie (Adam Kuczynski, jednak akcent brytyjski) rozkminiłem, że gracze rywalizują o to, kto szybciej ukończy grę.

Wspomniany Adam robi transmisje na żywo z prób bicia rekordu. Wiadomo, każda sekunda na wagę złota, więc jeżeli coś nie pójdzie po jego myśli i misja zostanie zakończona porażką, to nie pozostaje nic innego jak rozpocząć grę od nowa.

Mimo to Adam wydaje się być opanowany podczas grania n-ty raz to samo i zaliczając głupią wpadkę (czasem niezależną od niego) musi rozpocząć od nowa. Na swoim kanale YT umieszcza klipy, w których pokazuje nietypowe sytuacje, które zaszły w grach (głównie GTA III i VC). Wybrałem całkiem sporo najlepszych scen, które będę fragmentami zamieszczać. Zabawa gwarantowana. Klipy są z reguły krótkie.

Policjant, który nie chce aresztować.

Złodziej.

Bus rozjebał system.

Fuks.

Dziwi mnie jego spokój.

Podoba mi się nazwa BETACOP.

LANS!

Muszę to na XRR wykorzystać :D.

Co tu się stało?

Duchy.

„SUUUPERCOP!”

Yolo – w wielkim skrócie to robienie głupstw, bo żyje się tylko raz.

Celowo?

Test VCMP :D.

Comments
  • Piterus 4 października 2013 at 22:58

    Również zacząłem śledzić jego profil po ostatnim artykule. Mi z kolei wpadł w oko filmik „Oh, Hello!”. Chciałbym kiedyś sprawdzić z ciekawości w ile ja bym przeszedł VC np. Inna sprawa że gość leci po najmniejszej linii oporu nieraz, ale mimo to naprawdę jest pro w tym co robi.
    Co do filmików: Po takiej akcji jak w „How to lose a run in 33 seconds” moje nerwy by chyba nie wytrzymały xD
    Pozdro.

  • Post a comment

    Threaded commenting powered by interconnect/it code.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and