Pirpidóły
0

Dzisiaj pseudo niusy. Albo nazwijcie to jak chcecie. Nie, nic z VCMP :D. „Poważne rzeczy”. Pomijam 11. listopada na razie.

Najgłośniejsza sprawa ostatnich dni to afera podsłuchowa. Edward Snowden, a więc ziomek który zna pełno tajemnic amerykańskiego wywiadu i który uciekł do Rosji, wyjawił niedawno, że amerykański wywiad podsłuchiwał ważne osobistości, m.in. kanclerz p. Angelę Melker. No i zrobiła się afera, bo lista osób, które były na podsłuchu, jest dosyć długa.
Tylko czemu takie oburzenie? Prawda jest taka, że każdy każdego podsłuchuje, tylko nikt się oficjalnie nie przyzna, bo „swobody obywatelskie”. Jeżeli te podsłuchiwanie ma być dla naszego dobra, to niech sobie podsłuchują. Z moich rozmów nic ciekawego nie wyciągną i tak.
No i jeszcze, co mnie zastanawia. USA chce sprowadzić Edwarda do siebie. Ale nie może, bo jakieś tam prawa obowiązują. Ten facet wie tyle, że mógłby pogrążyć Amerykę, której notowania stale spadają. Dlaczego nie zostanie on, za przeproszeniem, zdjęty? Byłby pewnie ogromny skandal, ale to co on może wyjawić przeciwko USA może być jeszcze większe.
Niektórzy wyszli na ulice demonstrować – oto co jeden koleś miał na swoim transparencie.

Do programu śniadaniowego TVN zawitał jakiś czas temu pewien starszy pan. Powiedział on, że chce wziąć udział w projekcie kolonizacji Marsa, który ma rozpocząć się za 10 lat. Za dekadę na czerwoną planetę poleci prawdopodobnie czterech mężczyzn. Potem co rok, dołączać będą do nich kolejne osoby. Będzie to podróż bez biletu powrotnego. Gdy dolecą na Marsa, mają go badać, a „przy okazji” rozwijać kolonię. Prowadzący programu zapytali, czemu akurat jego NASA miałaby wybrać do projektu, bo chętnych można liczyć w tysiącach. Starszy pan odpowiedział, że najogólniej „zajmowałby się domem”, podczas gdy pozostała trójka będzie badać planetę. Wspomniał, że będzie np. mył kible.
Lecisz na Marsa, a tam UFO sra na toj toju :D.
Najciekawsze pytanie: dlaczego ma polecieć czterech mężczyzn? Wydaje mi się, że odpowiedź jest prosta. Wyobraźcie sobie, że polecą dwa małżeństwa. Albo dobra, nie muszą być nawet małżeństwa, ale dwie kobiety i dwóch facetów. Ba, nawet stosunek 1:3 czy 3:1 może być. Co będzie pierwszą rzeczą, jaką zrobią po przylocie :D? Przynajmniej ja bym to zrobił hyhy.

W tym samym programie wystąpiła niedawno pewna 21-letnia piosenkarka. Występ warto zobaczyć. Sami się przekonacie dlaczego. Chociaż z piosenki nic nie zrozumiałem oprócz „nanana”.
http://muzyka.wp.pl/mid,681865,title,Wystep-Patty-w-TVN,multimedia_player.html?ticaid=1119c6&_ticrsn=5

Na MTV jest tyle muzyki ile mięsa w parówce. Polskie MTV stworzyło serial pt. „Warsaw Shore”, który ma przypominać jakieś podobne programy emitowane w tej stacji. Wystarczy zobaczyć poniższy „wywiad”, aby wyrobić sobie zdanie ;).

I świeża wieść z dzisiaj – zmieniają się przepisy dotyczące karania za jazdę po pijaku na rowerze. Od teraz mogą dać tylko mandat. Wypuszczono z więzień jakieś 13 000 ludzi (!), którzy zostali skazali za jazdę po pijaku. Oczywiście, pewnie nie zdarzyło im się to raz czy dwa tylko więcej razy ;).
Moje stanowisko co do jazdy na rowerze po spożyciu alkoholu się nie zmienia. Na rowerze tylko ty możesz sobie zrobić krzywdę – przewrócisz się, wpadniesz gdzieś, co najwyżej w kogoś wlecisz, ale nikogo nie zabijesz (w ekstremalnym przypadku to siebie, ale sam będziesz sobie winny wtedy). A wsiadając po kilku piwach możesz nie tylko zrobić krzywdę sobie, co innym…

  • Post a comment

    Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and