Powrót basza!!!!111
3

Panie i Panowie,

zapraszam

W razie pytań i znalezienia jakiś wątpliwości proszę o komentarz lub wpis na czacie #aod_vcmp.

Życzę frajdy .

 

Comments
 • NC 28 kwietnia 2017 at 16:56

  Trochę się rozpędziłem z zapowiedzią.

  Chciałbym podziękować wszystkim, którzy przy wersji testowej wyłapali jakieś błędy, a w szczególności Gudiowi, który żmudnie patrzył w komunikaty błędów strony. Dzięki wam!

  Ta wersja w stosunku do poprzedniej sprzed hmh 4 lat ma kilka zmian, których niestety nie pamiętam. Nie ma logowania, będziemy się zastanawiać czy stworzyć system kont czy może to porzucić. Musimy też się zastanowić, w jaki sposób baszować cytaty z czatu – kopiuj-wklej tu średnio działa.

  Gdybyście znaleźli jakieś błędy albo mieli jakie sugestie, piszcie śmiało. Zapraszam do wspominania najlepszych cytatów i baszowania kolejnych .

 • Stoczita 12 czerwca 2017 at 10:57

  Yeah! A dlaczego był zdjęty w ogóle?

 • NC 25 czerwca 2017 at 20:21

  Były problemy techniczne. Przekonałem się na własnej skórze, że nie wystarczy jednak stworzyć od podstaw strony, wrzucić ją do internetu i „niech se żyje”. Bo nagle z dupy coś przestanie działać, wszystko się sypnie i trzeba będzie stronę wyłączyć.

  Jak to dobrze, że przynajmniej moje wpisy zamieszczam na wordpressie, którym zajmuje się społeczność internetowa.

 • Post a comment

  Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and