Przegląd modów GTA 11.05
0

Znowu przegląd? Dokładnie. Tamten był pisany z myślą o ubiegłym tygodniu, a w ciągu ostatnich dni nazbierało się kilka ciekawych pozycji. Tym razem głównie GTA SA.

Tuninguj mój wóz
Rozbudowana modyfikacja do zmieniania naszych wozów w grze. Autor przyznaje, że poświęcił na to sporo czasu i możemy wierzyć na słowo.

Dragon Ball
Jakoś nigdy nie oglądałem tej kreskówki, ale zapewne jest ona bardzo popularna. Wiele fanów jest także graczami GTA, więc mamy wysyp przeróżnych modów dodających do gry elementy z szklanego ekranu.

Piątkowy HUD
Wiele osób podnieca się hudem z piątej odsłony GTA. Ukrainiec DK, jeden z lepszych programistów, spróbował przenieść jego elementy do SA. Modyfikacja jeszcze nie została wydana, ale po obrazkach widzimy, że cel został osiągnięty. wszystkie skriny

Po ciemnej stronie
Jeżeli pamiętacie jeszcze serię „Logika Rockstara” to zapewne kojarzycie też, że skrytykowałem nadmierne opisywane GTA 3 jako „mroczną”. Nasi rodacy rwwpl oraz AdusPL postanowili zagłębić się w ciemności Liberty City i stworzyć modyfikację GTA 3 Dark Edition. Głównym założeniem jest odświeżenie tekstur oraz dodanie nowych elementów map. Teraz zabrali się za kodowanie. AdusPL stworzył od podstaw pierwszą misję od Darkela – wysadzenie w powietrze autobusu.

Zauważyliście coś, czego ja nie zobaczyłem w świecie modów GTA?
Piszcie niżej.

  • Post a comment

    Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and