Teraz i sztuczniaki nie są straszne
6

Jeśli ktoś ma problemy z misją Dildo Dodo i dostaje szału, niech sięgnie po najnowszy czut . Działa na komputerze i na komórce.

Comments
 • Piterus 27 maja 2016 at 13:50

  Raz na jakiś czas odpalam single wajsa i nie dalej jak wczoraj przechodziłem właśnie tę misję! Po godzinach w VCMP wstydem byłoby tego nie zaliczyć praktycznie od ręki Swoją drogą, kiedyś była dla mnie znacznie trudniejsza niż słynne Demolition man.

 • emil 27 maja 2016 at 14:23

  Tak samo mit misji z helikopterem i setki memów, zdjęć z podpisem „Najtrudniejsza misja w historii, kto ją przeszedł ten był pro.” Jakie pro, klawisze na numerycznej, pamiętam dobrze że za 2 podejściem ogarnąłem jak się tym steruje. Najwięcej wysiłku miałem przy wyścigu z Hilarym. Dildo Dodo było w miarę łatwe, głownie nie kończyłem przez swoją głupotę

 • rwwpl 27 maja 2016 at 14:35

  Ogólnie jeżeli chodzi o serie GTA, to Vice City jest chyba najprostszą częścią. Zaraz po VC jest SA. Z Hilarym miałem tylko ten problem, że mi ta misja crashowała. A tak to zawsze gdzieś się zbugował (raz jedzie przez most i nagle teleportuje się pod niego).

 • Piterus 27 maja 2016 at 15:07

  W the driver głównym problemem był fakt posiadania gorszego wozu i policja, która goniła tylko nas. Ogólnie w tej misji trzeba było mieć sporo szcześcia – wystarczyło, że przeciwnik się gdzieś zablokował lub jak mu się w tym pomogło

  Swoją drogą Hilary w samym napadzie był zbędny. Jego rola ograniczyła się do prowadzenia pustej taksówki.

 • inny test NC 27 maja 2016 at 20:39

  Dostałem jakiś tydzień komentarz na YT z prośba o zrobienie czuta na tę misję, więc czemu nie. Sam także najpierw ją przeszedłem i podszedłem do niej tak lekceważąco, że po stronie doków zahaczyłem o latarnię i ledwo co uratowałem lot. Poza tym problemów nie miałem.

  Czuję, że moim powołaniem będzie zrobienie czuta do „The Driver”. Chociaż nikt o to nie prosił to jest to zdecydowanie najtrudniejsza misja. Sam miałem już z 10 podejść w ostatnich miesiącach i chyba tylko jedno z sukcesem. Gdy byłem już niemal na finiszu, wyskoczył mi patrol policji, zepchnął w krzaki i akurat Hillary mnie minął, i pędził na metę :/.

  Dla beki dodam linka do artykułu o Flash FM.

 • NC 10 czerwca 2016 at 13:07

  Dwie ciekawostki związane z tą misją:
  1. Jeśli zaczniemy latać na rezerwie, pojawi się napis LOW FUEL i zacznie być odtwarzany dźwięk (w pętli) kontrolki ostrzegawczej.
  2. Jeśli paliwo nam się skończy… Skimmer wybuchnie.

  W skrypcie jest jeszcze warunek na przewrócenie Skimmera do góry nogami (czy jak to nazwać to on tam ma). Udało mi się go przewrócić, ale nic się nie stało .

 • Post a comment

  Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and