… wojnę wygramy! Kiedyś.
1

Notka jak i tytuł są dokończeniem wpisu Przegraliśmy bitwę, ale…

Udało mi się dzisiaj porozmawiać z Naszą Ostatnią Nadzieją w sprawie przywrócenia modów do 0.4. W rozmowie stwierdził, że nigdy nie używał modów ( ) i nie jest zaangażowany w rozwój żadnego serwera, więc nie ma pojęcia, czy zablokowanie modów przyniosło jakiś skutek czy nie.

Następnie powiedział, że ma w planach przywrócenie modów. Tylko, że póki co jest to plan, bo często go nie ma albo jest leniwy, więc nie wiadomo kiedy można się spodziewać powrotu modyfikacji do VCMP.

Odblokowanie modów ma zależeć od administratorów serwerów. Mają oni zarządzać listą dozwolonych modyfikacji. Dodałem do rozmowy, że skoro już tyle zostanie zrobione, to można tez dodać opcję „zezwalaj na wszystkie mody”, ale niestety on już wtedy spierdolił .

Więc jak Złote Dziecko? Nadal tak bardzo będziesz cwaniaczyć, że zablokowałeś wraz z deweloperami LU mody w VCMP?

Można więc powiedzieć, że wojnę wygramy. Tylko jeszcze nie dziś. Ani jutro. Szkoda, że będziemy musieli czekać, ale w między czasie zawsze możemy korzystać z asi loadera .

Comments
  • Oddawaj murzynie mody ASI! | Kącik NC 27 grudnia 2015 at 13:30

    […] sierpniu dostałem słowną obietnicę od Najwyższego Dewelopera, że mody ASI zostaną przywrócone, gdy będzie on miał trochę czasu. […]

  • Post a comment

    Threaded commenting powered by interconnect/it code.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and