Oddawaj murzynie mody ASI!
0

Od czasu, gdy Złote Dziecko poszło się uczyć, wraz z końcem sierpnia przestały ukazywać się aktualizacje do zbugowanego VCMP 0.4. Najważniejszy Deweloper ma wyjebane, ekipa ŁÓ robi to co potrafi najlepiej, czyli nic.

Nie ma komu robić, jakby powiedział Ferdek.

Od czasu powrotu do szkoły, aktywność Złotego Dziecka na forum VCMP spadła znacząco. Wcześniej potrafił spamić codziennie, od października jest to średnio ponad jeden wpis na dwa tygodnie. Nie mniej jednak na forum loguje się regularnie i śledzi prowadzone wątki. I oczywiście, jeśli jakiś wątek jest godny uwagi, to się do niego włącza.

Kilka dni temu, pewien gracz napisał, że można włączyć zablokowane czuty z powrotem w VCMP. Zamieścił on film potwierdzający słowa wraz z dopiskiem „złapię Złote Dziecko najszybciej jak to możliwe, by zablokował lewe sposoby uruchamiania modów”.

Wtórował mu inny gracz pisząc, że jest 5-6 takich sposobów (według mnie zapewne chodzi o jeden sposób, tylko wykonany na pięciu różnych plikach). Na pytanie autora tematu, czy może on te sposoby podać, stanowczo odparł, że zachowuje je dla siebie, ale można je znaleźć w internecie bez problemu.

Moment kulminacyjny, do akcji wkracza Złote Dziecko

Chyba wiem o co chodzi, ale proszę napisz mi wiadomość z szczegółami, jeśli nie jest to to o czym myślę.

Po zaledwie dwóch kolejnych wpisach, z których można było już powoli wywnioskować, jak przywrócić modyfikacje, temat na forum (jak każdy niewygodny zresztą) zotał zamknięty przez holenderskiego tostera lickoassa.

Zamykam, by nie umieszczać więcej informacji na ten temat. Jeśli macie informacje o lewych sposobach na włączanie modów ASI, napiszcie PW do Złotego Dziecka.

Wpis został polubiony przez Złotego Dziecka oraz dwóch przydupasów.

W sierpniu dostałem słowną obietnicę od Najwyższego Dewelopera, że mody ASI zostaną przywrócone, gdy będzie on miał trochę czasu. Póki co wciąż go nie ma (albo ma coraz bardziej wyjebane), gdyż na forum ostatnio wypowiedział się we wrześniu, ale co jakiś czas na forum się loguje.

Po zamieszczonych wpisach na forum, szanse na powrót ASI znów zmalały do zera, bo Złote Dziecko wciąż uparcie twierdzi, że ich blokowanie jest bardzo dobrym rozwiązaniem i każdy, kto sądzi inaczej, powinien spadać na drzewo.

Murzynie, oddawaj nasze mody!

  • Post a comment

    Threaded commenting powered by interconnect/it code.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and