Wyspa śmierci
2

Świat oszalał na tej grze. Łatwo to zauważyć: całe mnóstwo filmów na yt, już powstają nawet nieoficjalne strony poświęconej grze. Np.

http://www.deadislandforums.com/

ma takie statystyki:

Survivors active in the past 24 hours

25712 Users have visited the forum.

Więc wynik odwiedzin lepszy niż niejednej strony internetowej.

Jeżeli graliście kiedyś w L4D, to… nie przyda wam się doświadczenie tam zebrane. W L4D mieliście mnóstwo broni i tylko bezmyślnie strzelaliście w zombików. Tutaj tak nie ma. Na początku używamy tylko broni białej, która i tak się zużywa. Do tego kilka rodzai zombi oraz piękna wyspa. Graliście kiedyś w Penumbrę? Odczucia mogą być zupełnie podobne.

Gra została stworzona przez polski Techland (myślę, że znana marka) a wydana przez niemiecko-angielski Deep Silver (seria Sacred). Dead Island to czysty RPG (jak Sacred). Wykonujemy misje główne (których z pewnością jest mało), misje poboczne (całe mnóstwo), nabijamy lewel, zdobywamy i ulepszamy broń itd. Czysty RPG.

Jak na razie gra zbiera różne recenzje. Na gry-online ma 7.8/10, a ogólnie ocena waha się od szkolnej dwói do piątki. Różne gusta? Ja jeszcze nie wystawiam oceny.

UWAGA, razem z GRANDem rozpracowujemy multi. Można grać do 4 graczy max. Myślę, że jutro już damy radę. Jak chcecie też grać, załatwcie sobie pacz 1.2.0. Kasuje on zapisy gry, ale tylko na tej wersji działa multi.

Comments
  • […] 2011 roku pisałem o Dead Island, w tym roku o kontynuacji Dead Island Riptide. Pierwsza z gier zebrała dobre recenzje, druga […]

  • […] pamięta grę Dead Island? Wydana w 2011 r. przez polski Techland gra o zabijaniu zombiaków była wówczas […]

  • Post a comment

    Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and