Za kulisami tworzenia mapek XRR
0

Film ten przesłałem rok temu na YT, ale cały czas był schowany. Teraz postanowiłem go odsłonić… Bo taki miałem kaprys :D.

Wideło zostało nagrane przy okazji tworzenia mapy XRR o wdzięcznej nazwie „Katy Perry”. Kejti została bohaterką mapy, głównie ze względu na jej „Fireworks”. Przy okazji tworzenia innej mapy wpadłem na pomysł – a co jeżeli by pospamić kilka samochodów obok siebie, a te będą się respawnować co chwilę? Efekt był bardzo ładny, a nazwałem go „fajerwerkiem”. Postanowiłem zrobić specjalną mapę, na której efekt ten będzie dobrze widoczny… I ot to całe zamieszanie.

Na materiale macie okazję zobaczyć jak wygląda tworzenie wyścigu XRR. Od planowania, przez ustawianie checkpointów, do testowania.

  • Post a comment

    Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and