Zapraszamy na czat!
1

Informacja o miejscu, w którym można spotkać wszystkich, których znacie i lubicie, powinna była pojawić się dawno .

Od dłuższego czasu, po awarii poprzedniego czata, przesiadujemy na bardzo popularnej platformie Discord. Idea jest prosta – w ramach jednego serwera można tworzyć kanały, do których podłączyć się można przez specjalny link. Po uzyskaniu dostępu możemy pisać do woli, zarówno z poziomu komputera jak i sprzętu mobilnego. Cała historia jest logowana po stronie serwera.

Kanał o historycznej nazwie #aod_vcmp jest dostępny na serwerze LU-DM za zgodą rww.:

 1. Trzeba kliknąć ten link lub właściwy odnośnik w menu po prawej.
 2. Wpisujemy pseudonim, akceptujemy regulamin i łączymy się z serwerem.
 3. Po chwili załaduje się serwer i otrzymamy możliwość założenia konta. Możemy teraz ten krok pominąć, ale żeby uczestniczyć w czacie, musimy wrócić do założenia konta.
 4. W panelu po lewej odszukujemy #aod_vcmp:
 5. I to by było na tyle. Miłych chwil na czacie!
Comments
 • Piterus 23 grudnia 2018 at 22:15

  Generalnie zalecam też, jeśli już na dłuższą metę, używanie apki discord czy to na PC czy na telefonie – działa znacznie lepiej niż wersja przeglądarkowa (przykładowo voice chat nie wiem czy działa w przeglądarce, ale to może kwestia zezwoleń). Tak no to fajna platforma, żywotna, śmiem twierdzić, że perspektywiczna i na pewno znajdziecie tam coś dla siebie. W razie problemów zapraszam też do pytań pod tym artykułem np.

 • Post a comment

  Threaded commenting powered by interconnect/it code.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and