Nowe wyczyny stanterów w Vice City
2

Dawno ich nie oglądałem, a kilka dni temu udostępnili nowy film. Montaż świetny.

Comments
 • dreLu 5 marca 2016 at 17:38

  Dobre, najebali roznych dupereli na poczatku filmiku na mapie, a nic nie wykorzystali ich w stuntach (xD) ale fajnie, ciekawie to wygladalo, ten caly montejdz tez generalnie, milo sie ogadało.
  Tu daje zainteresowanym stare „wyczyny”, filmik z 2007, albo 2008 roku, nie pamietam juz, wiele razy go ogladalem, poniewaz byl dobrze zrobiony, a stunty oceniam na wysokim poziomie: https://www.youtube.com/watch?v=Jv5M5g9YwAo polecam.
  Jesli ktos z Was lubi takze stunty taxowkami Polecam ten filmik: https://www.youtube.com/watch?v=dgyvh-hXKaU – Prawdopodobnie najlepszy stunter taryfami na swiecie!

 • admin 5 marca 2016 at 21:52

  Intro zawsze mieli fajne, chociaż w tym najnowszym filmie to trochę niezrozumiałe jest. Zawsze dziwiłem się „jak oni to robią”… No a teraz sam potrafię już takie coś zrobić

  Na tych filmach co dałeś wystąpiły same stare wygi (atak geniuszu heh). Dziś chyba nikt z nich już nie stantuje, chociaż Neo udziela się przy projekcie VCLF (leftover fix).

 • Post a comment

  Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and